Sprzedawca magazynier w Ruukki Express Mazańcowice

Publikacja oferty pracy kończy się: 2018-05-15
Miejsce pracy: Mazańcowice k/ Bielska-Białej

Zakres obowiązków
• Wsparcie bieżącej obsługi klientów odwiedzających punkt Ruukki Express: doradztwo, ofertowanie, przyjmowanie zamówień, sprzedaż, wyszukiwanie materiałów, pakowanie, zamawianie transportu.
• Prowadzenie magazynu, w tym utrzymywanie porządku, znakowanie produktów i materiałów, inwentaryzacje, prowadzenie list brakujących materiałów.
• Załadunek, rozładunek, rozkładanie materiałów na magazynie.

Wymagania
• Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta
• Doświadczenie w pracy na magazynie oraz w transporcie towarów (samochód dostawczy do 3,5 t)
• Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
• Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju
• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę ( w godzinach 8-16 / 9-17)
• Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające
• Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne)
• Opiekę medyczną
• Pracę w zespole profesjonalistów
• Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym, odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy
• Pogłębianie wiedzy w zakresie profesjonalnej sprzedaży i produktów dachowych

Wstecz