Specjalista ds. Marketingu (Marketing Specialist)

Publikacja oferty pracy kończy się: 2018-04-30
Miejsce pracy: Żyrardów

Zakres obowiązków:
* koordynacja projektów marketingowych firmy,
* udział w tworzeniu projektów w zakresie internetowych kanałów marketingowych (strona internetowa, blog, kampanie mailingowe, rozwój nowych funkcjonalności z obszaru online),
* prowadzenie firmowych profili społecznościowych,
* opracowywanie treści materiałów informacyjnych i marketingowych,
* organizacja udziału firmy w targach i eventach branżowych.

Wymagania:
* 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu,
* wykształcenie wyższe kierunkowe,
* doświadczenie w prowadzeniu projektów,
* doświadczenie i znajomość zasad efektywnego prowadzenia marketingu internetowego,
* bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
* kreatywność, samodzielność,
* bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
* znajomość programów graficznych tj. InDesign, Corel lub PhotoShop,
* znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
* Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające,
* Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne),
* Opiekę medyczną,
* Możliwość realizacji własnych pomysłów.

Wstecz