Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Publikacja oferty pracy kończy się: 2018-02-28
Miejsce pracy: Żyrardów

Zakres obowiązków:
• zapewnienie dokładnego i terminowego przetwarzania zamówień,
• kontakt i utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klientów i właściwych relacji z klientami,
• udzielanie klientom i potencjalnym klientom informacji związanych z ofertą firmy,
• aktywna współpraca z innymi działami firmy,
• reagowanie na nagłe zmiany zamówień – kontakt z planistami w celu przyspieszenia lub opóźnienia produkcji,
• prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi transakcjami.

Nasze oczekiwania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• wykształcenie - preferowane wyższe,
• znajomość języka angielskiego warunek konieczny. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
• biegła obsługa komputera (Ms Office);
• nastawienie na: klienta i najwyższą jakość obsługi oraz osiągane rezultaty,
• dobra organizacja czasu (terminowe wykonywanie zadań) i miejsca pracy,
• bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
• mile widziana znajomość systemu ERP (preferowana SAP)

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Pracę na jedną zmianę (godz. 8-16)
• Niezbędne narzędzia pracy
• Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające
• Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne)
• Opiekę medyczną
• Pracę w zespole profesjonalistów
• Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym, odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy

Wstecz