Przedstawiciel ds. Bezpośredniej Sprzedaży Pokryć Dachowych w Ruukki Express

Publikacja oferty pracy kończy się: 2018-01-31
Mijesce pracy: Białystok i okolice/ Bytom i okolice

Zakres obowiązków
• Sprzedaż pokryć dachowych realizowana przez punkt Ruukki Express na powierzonym terenie zgodnie ze standardami firmy
• Aktywne poszukiwanie odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych, nawiązywanie współpracy z firmami wykonawczymi oraz budowanie lokalnej sieć dystrybucji
• Obsługa klientów, prezentacja produktów, konsultacje, przygotowywanie ofert, sprzedaż produktów i usług montażowych, nadzór nad realizacją projektów montażowych
• Planowanie i wdrażanie akcji marketingowych we współpracy z działem marketingu

Wymagania
• Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
• Dobra znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
• Znajomość pokryć dachowych i usług z nimi związanych
• Umiejętność argumentowania i prezentacji rekomendowanych rozwiązań
• Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju
• Gotowość do pracy w terenie
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód do użytku prywatnego)
• Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające
• Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne)
• Opiekę medyczną
• Pracę w zespole profesjonalistów
• Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym, odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy
• Pogłębianie wiedzy w zakresie profesjonalnej sprzedaży i produktów dachowych

Wstecz