Kierownik punktu sprzedaży Ruukki Express Bytom

Publikacja oferty pracy kończy się: 2018-01-31
Miejsce pracy: Bytom i okolice

Zakres obowiązków
• Kierowanie oddziałem sprzedaży detalicznej pokryć dachowych
• Koordynowanie pracy zespołu oraz zapewnienie wsparcia podległym pracownikom
• Efektywna kosztowo realizacja planów sprzedażowych
• Aktywne nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami
• Bieżąca analiza i raportowanie zgodnie z wytycznymi
• Postępowanie zgodnie ze standardami firmy we wszelkich aspektach działania oddziału ( w tym obsługa klienta, bezpieczeństwo)
• Planowanie i wdrażanie akcji marketingowych we współpracy z działem marketingu

Wymagania
• Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
• Doświadczenie w zakresie kierowania punktem sprzedaży/ zarządzania zespołem (organizacja pracy zespołu)
• Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
• Umiejętność obsługi komputera
• Zdolności analityczne
• Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód do użytku prywatnego)
• Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające
• Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne)
• Opiekę medyczną
• Pracę w zespole profesjonalistów
• Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym, odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy
• Pogłębianie wiedzy w zakresie profesjonalnej sprzedaży i produktów dachowych

Wstecz